Intrebari si raspunsuri

Aici poti discuta cu toti clientii nostri despre pastila Slim Silhouette pentru a te convinge ca produsul nostru te ajuta cu adevarat sa slabesti si daca ai orice nelamurire o poti posta aici fara nici un fel de problema.Toti vizitatori au acces liber in a comenta sau a raspunde la orice postare facuta de oricine!

Intrebari si raspunsuri

Mesajde admin » Mar Mai 07, 2013 11:33 am

1.Cate pastile pot lua pe zi?

Raspuns: Tratamentul se face cu 1 pastile pe zi - dimineata

2.Urmez cura cu Slim Silhouette si am observat ca nu mai am pofta de mancare. Ce sa fac?

Raspuns: Intr-adevar, pastilele Slim Silhouette taie pofta de mancare.
Obisnuiti-va sa aveti 3-4 mese pe zi, chiar daca sunt mai reduse!

3.Se pot lua pe perioada menstruatiei?

Raspuns: Se pot lua pe perioada menstruatiei, de exemplu daca nu va provoaca dureri.

4.Trebuie sa beau multa apa pe zi?

Raspuns: Da,este indicat sa beti chiar si 3 litri/zi pentru a ajuta organismul sa-si elimine grasimile si toxinele.

5.Pot exista reactii adeverse?

Raspuns: Pana acum nu am intalnit cazuri deoarece pastila Slim Silhouette este 100% naturala.

6.Functioneaza dieta cu Slim Silhouette ?

Raspuns: Exista numeroase persoane care au incercat-o si care au fost foarte multumite de rezultate. In combinatie cu miscarea si cu o dieta echilibrata, rezultatele sunt chiar mai bune, insa dieta functioneaza si doar administrand produsele de slabit.

7.Cate kilograme voi pierde?

Raspuns: Pierderea ponderala depinde de la persoana la persoana, in functie de metabolismul fiecareia si de adaptarea la dieta. Va putem insa spune ca, cu ajutorul pachetulu Slim Silhouette va puteti astepta sa pierdeti pana la 10 kilograme intr-o luna.

8.Au aceste pastile de slabit efecte secundare?

Raspuns: Vorbim despre produse de slabit 100% naturale, din plante, ce nu contin nici un fel de E-uri, conservanti sau coloranti, deci nu au efecte secundare. Dimpotriva, Slim Silhouette ajuta la ameliorarea unor afectiuni ale inimii, datorita efectului de micsorare al nivelului colesterolui, dar si ale colonului, la scaderea glicemiei, si imbunatatirea digestiei.

9.Cum fac plata?

Raspuns: Veti plati ramburs, la livrarea coletului. Transportul este gratuit in toata tara!

10.In cat timp primesc produsele?

Raspuns: Veti primi comanda in maxim 24 de ore de la lansarea ei, daca urmeaza o zi lucratoare si ati comandat inainte de ora 12. In cazul in care ati comandat mai tarziu de ora 12 a zilei respective, comanda pot trece 48 de ore pana la primirea comenzii. Livrarea se face pe intreg teritoriul tarii de luni pana vineri, iar in zonele urbane si sambata.
admin
Site Admin

Re: Intrebari si raspunsuri

Mesajde Mihaela Popa » Mar Mai 07, 2013 11:52 am

Buna ziua,

Acum o saptamana acum comandat Slim Silhouette si am slabit 3-4 kg in prima saptamana.
Sper ca sa mai slabesc!

Multumesc.
Mihaela Popa

Mesajde Catalina » Mar Mai 07, 2013 12:21 pm

Buna,

Eu am fost foarte dezamagita in prima saptamana pt ca am slabit decat 2 kg dar in urmatoare 3 saptamani am avut o mare surpriza cand m-am cantarit
Slabisem 9 kg,ceea e e destul de ok.
Acum am comandat si al 2-lea flacon.Sper sa fie la fel de buna ca primul
Catalina

Mesajde Laura Ungur » Mar Mai 07, 2013 12:38 pm

Catalina scrie:Buna,

Eu am fost foarte dezamagita in prima saptamana pt ca am slabit decat 2 kg dar in urmatoare 3 saptamani am avut o mare surpriza cand m-am cantarit

Pai dureaza cam 1-2 saptamni in functie de origanism, pana isi face efectul
La mine dupa 5 zile incepusem sa slabesc dar la verisoara mea,(pt ca am comandat amandoua in accelasi timp) a inceput sa aiba efect dupa vreo 8-10 zile.

Oricum pastilele sunt ok,am inteles ca guarana e cea care face totul.
Laura Ungur

Mesajde admin » Mar Mai 07, 2013 12:42 pm

Laura Ungur scrie:
Catalina scrie:Buna,

Pai dureaza cam 1-2 saptamni in functie de origanism, pana isi face efectul
La mine dupa 5 zile incepusem sa slabesc dar la verisoara mea,(pt ca am comandat amandoua in accelasi timp) a inceput sa aiba efect dupa vreo 8-10 zile.

Oricum pastilele sunt ok,am inteles ca guarana e cea care face totul.

Buna ziua,

Va multumim ca folositi acest forum.Este foarte important pentru clientii nostri sa comunice intre ei.
Pastila isi face efectul in maxim 10 zile in functie de fiecare persoana.
O zi placuta!
admin
Site Admin

Mesajde Natalia Marin » Mar Mai 07, 2013 1:13 pm

Eu sunt la al 2-lea flacon si am slabit 14 kg dar nu prea am tinut deloc regim.
Cred ca daca tii si regim slabesti mai mult.
Pe flacon scrie ca pastila e facuta in America si m-am interesat si eu despre planta numita Guarana si cica e destul de buna pt slabit.
Eu nu mai mananc mult de cand iau pastila si asta e f bine ca eu mancam foarte mult si de asta si puneam asa.
Natalia Marin

Mesajde Elena » Mar Mai 07, 2013 2:35 pm

Natalia Marin scrie:Eu sunt la al 2-lea flacon si am slabit 14 kg dar nu prea am tinut deloc regim.
Cred ca daca tii si regim slabesti mai mult.
Pe flacon scrie ca pastila e facuta in America si m-am interesat si eu despre planta numita Guarana si cica e destul de buna pt slabit.
Eu nu mai mananc mult de cand iau pastila si asta e f bine ca eu mancam foarte mult si de asta si puneam asa.

Eu va recomand sa si tineti un mic regim,eu am slabit foarte bine cu regim si pastila Slim Silhouette.
Si sa beti multa apa.
Eu in 3 luni am slabit 19 kg.

Succes
Elena

Mesajde Dana ENE » Mar Mai 07, 2013 3:31 pm

Salut

Eu va recomand cu drag aceasta pastila.
Dupa ce am incercat tot felul de pastila, asta e fost singura care a avut efect.
Daca doriti va las si nr de telefon pt ca va confirma sau va trimit si poze.Am luat peste 5-6 tipuri de pastile si nici una nu a fost buna pana la asta.
Am slabit 16 kg in 2 luni si nu prea am tinut nici o dieta.
Dana ENE

Mesajde admin » Mar Mai 07, 2013 3:33 pm

Dana ENE scrie:Salut

Dupa ce am incercat tot felul de pastila, asta e fost singura care a avut efect.
Daca doriti va las si nr de telefon pt ca va confirma sau va trimit si poze.Am luat peste 5-6 tipuri de pastile si nici una nu a fost buna pana la asta.

Buna ziua Dna Dana,

Va multumim pentru complimente.
Si, ne bucur ca avem atatea comentarii avand in vedere ca azi am deschis forumul.

O zi placuta,

Echipa Slim Silhouette
admin
Site Admin

Mesajde Dana ENE » Mar Mai 07, 2013 3:37 pm

admin scrie:
Dana ENE scrie:Salut

Buna ziua Dna Dana,

Va multumim pentru complimente.
Si, ne bucur ca avem atatea comentarii avand in vedere ca azi am deschis forumul.

O zi placuta,

Echipa Slim Silhouette/quote]

Buna ziua,

Eu nu am facut decat sa spun adevarul pt ca sunt foarte bucuroasa ca am reusit sa slabesc!
Si le doresc tuturor sa slabeasca.
Dana ENE

Următorul

Înapoi la Bine ai venit pe Forumul Slim Silhouette